Megoldott

Rendszám nélküli Swift

A Nagy Lajos király útja 67 szám előtt áll egy rendszám néküli Suzuki Swift. Kérem szíves intézkedésüket a gépjármű eltávolításával kapcsolatban, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jeszenák János utca

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Sziasztok, köszönjük a bejelentést és a visszajelzést!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, zöld színű Suzuki Swift típusú személygépkocsi. Elszállítás ideje és helye: 2020. 02. 19-én 11:40 perc, Budapest, XIV. ker. Nagy Lajos király útja 69. szám elől (Tárolás:...
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ideje volt. Ezt már az építkezéskor is csak kerülgették, 20 méternyire a rendészek által üzemeltetett irodától. Aztán az aszfalttörmelék terítésekor a gázosok odébb dobták.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autók - újabb adag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs autók 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére