Megoldott

Építési törmelék a bokor aljában

A Lavotta utca 15. lépcsőház oldalánál található bokor aljában nagyjából 10-15 darab beton törmelék és kő van behányva.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta u. 15

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a kövek elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Bajorné Vágó Katalin
    városüzemeltetési ügyintéző
    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Maglódi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére