Megoldott

Hiányos fém korlát

A korlát szerkezetéből két helyen is hiányzik.
Ennek pótlása indokolt lenne.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 154

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a korlátszakasz javítása, pótlása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Bajorné Vágó Katalin
    városüzemeltetési ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szörnyű állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szövőszék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szövőszék utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére