Megoldott

Fűnyesedék, növényi hulladék

Nyár óta tornyosul ez a kisebb fajta dombocska a Mádi utca 163. előtt.
Kérném az eltávolítását, mert már több esetben bevonzott egyéb hulladékot is.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 163

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A tárgyi bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a KŐKERT Kft. visszajelzése alapján a zöldhulladék elszállításra került.

    Üdvözlettel,
    Szász József osztályvezető megbízá
    ...
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A tárgyi bejelentésben szereplő panaszával kapcsolatban tájékoztatom, hogy a zöldhulladék elszállítására a KŐKERT Non-profit Kft.-t felkértük.
    A munka elvégzéséig szíves türelmé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Maglódi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére