Megoldásra vár

Korlátdöntés

A Németvölgyi út 148. előtt található, a villamostól elválasztó korlátot letarolta egy autó.
A buszmegálló táblát is hozta magával.
Félő, hogy reklamálás nélkül soha sem kerül helyreállításra, pótlásra.
A buszmegállóból hozott kuka még ott hever az út mellett.
Három évvel ezelőtt a 136-os szám előtt is volt hasonló eset, az ottani korlát azóta is a járda felé dőlve vár a javításra.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Süveg u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátot részben sikerült pótolni, egy tag hiányzik, a régi maradéka kiáll a földből. A 136 előtt nem történt semmi.
  • Szelényi Gergely visszajelzésére vár.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátot részben sikerült pótolni, egy tag hiányzik, a régi maradéka kiáll a földből. A 136 előtt nem történt semmi.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük. A helyszínt megvizsgáltuk, a sérült korlátsor cseréjére vonatkozó felülvizsgálatot és tervezést elindítottuk, a buszmegálló tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére