Megoldott

Hiányzó utcanévtáblák

Mátyásföld számos utcájában hiányoznak az utcanévtáblák. Az okát sajnos nem ismerem, de szeretném, ha ezeket pótolnák.
Egy rendkívül olcsó módot is tudok ajánlani a helyzet felmérésére, mivel ez nem egy ma keletkezett probléma: menjenek végig a Google Streetview-val az utcákon. Ahol biztos, hogy sok hiányosságot találnak:
- Pilóta utca
- Hunyadvár utca
- Mészáros József utca
- Zsélyi Aladár utca, stb...
Kérem, hogy a közszolgáltatási kötelezettségüknek tegyenek eleget azzal, hogy a táblákat pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté Úr! Az utcanévtáblák pótlása 2017. márciusában megtörtént. Üdvözlettel, Molnár László
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésem óta eltelt közel 9 hónap. Eredmény sehol. Miért..?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet tudni, hogy mikor fogják pótolni az utcanévtáblákat? Mert ilyen ígéreteket én is tudok tenni, hogy holnap dolgozni fogok a munkahelyemen..
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Az utcanévtáblákat pótolni fogjuk.

    Molnár László
    XVI. kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beomló árok és út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Meszes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére