Megoldott

Lekopott biciklis átvezetés

Nagyon forgalmas biciklis átvezetés a Deák/Erzsébet téren, ahol rendszeresen rákanyarodnak a bicikliúton szabályosan haladókra. Gyorsan fel kéne festeni valami tartós festékkel.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kerékpáros piktogramok felújítása szerepel éves burkolatjel programunkban. A megvalósításig szíves türelmét kérjük.
    Megjegyezzük ezt a csomópontot jelzőlámpa szabályozza, így szabályos közlekedés e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, megtennéd, hogy bejelented új bejelentésként? Köszönjük!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    újra lekopott, el lehet küldeni megint?
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az V., Erzsébet térnél található kerékpáros átvezetés burkolati jeleinek felújítására felkértük a BKK Közút Zrt.-t.
    Köszönjük a bejelentést, a kivitelezésig türelmet kérünk.

    Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére