Megoldott

Szemèt az utcasarkon

szemèt az utca sarkon

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Székpatak u. 9

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi szèpen!
  • Horváthné B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Kértük az FKF Zrt-től a fenyőfák elszállítását.

    Tisztelettel:

    Mészáros László
    mb. osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes töltés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőwy Izsák utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemetes parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Garam utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére