Megoldott

Üres reklámtábla keret

Kérem, szíveskedjenek eltávolítani ezt az üres reklámtábla keretet!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 71

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerület Nyírpalota út - Páskomliget utca kereszteződésben az "üres" reklámtáblakeret megszűntetésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére