Megoldott

Ezüst színű, Mitsubishi Galant Elegance

Elhagyott, rendszám nélküli, ezüst színű Mitsubishi Galant Elegance áll a Szugló utcai Aldi mellett a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 62

Hozzászólások

  • Orbán Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, szürke színű Mitsubishi Galant típusú személygépkocsi. Elszállítás ideje és helye: 2020. 01. 29.-én 11:30 perc, Budapest, XIV. ker. Szugló utca 66. szám elől (Tárolás: Tot...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Orbán Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott auto a bokrok kozott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott rendszam nelkuli auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére