Megoldott

Üres keret

Kérem, szíveskedjenek eltávolítani ezt az üres reklám keretet az Erdőkerülő utca végén!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Erdőkerülő u. 47

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerület Szentmihályi út - Erdőkerülő utca kereszteződésben az "üres" reklámtáblakeret megszűntetésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére