Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a Kerepesi út 76/b sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 76b

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András, köszönjük a bejelentést és hogy visszajeleztél!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, piros (bordó) színű Kia Shephia típusú személygépkocsi. Elszállítás ideje és helye: 2020. 02. 05.-én 11:29 perc, Budapest, XIV. ker. Kerepesi út 76/E. szám elől (Tárolás:...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott auto a bokrok kozott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott rendszam nelkuli auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére