Megoldott

Szemét kanapéval

Anonim Járókelő

Ez a hely vonzza a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 54

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00058753 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-13895/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy az Ön által jelölt terület a Főváros kezelésében áll, ezért bejelentését illetékességből továbbítottuk részülre, szíves intézkedésüket kérve.

    Tisztelettel:

    Kalá
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Bejelentését köszönjük. A szemét elszállítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    Kalász Nóra
    városfejlesztési ügyintéző

    Városgazdálkodási Osztály
    Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére