Patkányprobléma a rakparton
Tisztelt Budapest Főváros Önkormányzata!
A pesti alsó rakpart mentén, a kövek és a kimosott hordalék között sajnos állandó probléma lett a patkányok jelenléte. Az Erzsébet híd és a Lánchíd környékén egyaránt találkoztam már rágcsálóval az elmúlt hetekben. Kérem szíves intézkedésüket az ügyben.
Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet híd 79
Hozzászólások