Megoldott

Margit krt. 40.

Hatalmas nagy járda beton felszedés miatt napok óta nehéz a közlekedés, pláne elektromos kerekesszékkel. A "lyukat" nem lehet kikerülni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 40

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, February 13, 2020 3:26 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Kezelője a Budapest Közút Zrt. Továbbítjuk a problémát.
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-be...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Cuki a kutyi.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kovács Ika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére