Megoldott

Lassan teljesen benőtt kerékpárút szakasz

Az Egér út és a Rupphegyi út közötti szakaszon lévő kerékpárúton készült a mellékelt néhány kép. Azt hiszem mindegyik önmagáért beszél... A bringaútat néhol már félig visszavette a természet, annak felülete tiszta "szemét"...

A természet lassan visszaveszi magának amit anno elvettek tőle, ahogy azt minden évben szokta...

És csodálkoznak azon, hogy a kérdéses szakaszon a bringások az úttesten mennek...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XI., Budaörsi úti zöldterületek gondozását végző FŐKERT Zrt. már megtisztította az Egér út és a Rupphegyi út közti kerékpárutat a ráhajló növényektől.
    Köszönjük az észrevételt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap délutánra (2015.06.19.) a kérdéses szakaszt megtisztították :) Köszönjük :D
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap délutánra a kérdéses szakaszt megtisztították :)

    Köszönjük :D
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére