Megerősítésre vár

Lekopott bringajelek a buszsávban

A Baross tér és Thököly út busz-kerékpársávjában gyakorlatilag többet van lekopva a kerékpáros nyom, mint amennyi időt látszik. Jó lenne végre (tartós festékkel) pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 18

Hozzászólások

  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Thököly úton található kopott kerékpáros piktogramok felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. Az időjárási körülmények miatt azonban a téli időszakban nincs lehetősé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére