Megoldásra vár

Folymatosan teli kuka és a környéke is szemetes

A XI. kerület Kaptárkő utca és Rétköz utva sarkán a panel épület és az iskola kerítése között van egy kuka amit ritkán ürítenek és emiatt szinte folyamatosan tele van szeméttel és a környéke is sokszor tele van dobalva szeméttel. Ezt rontja még, hogy a varjak is konnyen hozzafernek es ok is szetdobaljak a szemetet. Javaslataim:
-kuka megszuntetese vagy
-nagyobb vagy tobb kuka kihelyezese es gyakoribb uritese
- fedeles kuka kihelyezese
-szemetelest tilto tabla kihelyezese

A segitseget elore is koszonom!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kaptárkő u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.01.30. 12:09 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Levente Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére