Megoldásra vár

Baleset-veszélyes kidöntött korlát

Anonim Járókelő

A Rác-fürdő körüli építési munkák során többször is kidöntötték, megrongálták a Hadnagy utca - Krisztina körút kereszteződésben a kerékpárút mellé helyezett korlátot - ennek a funkciója, hogy a kerékpárosnak ne kelljen letenni a lábát miközben a zöld jelzésre vár.
Így a kidöntött, lötyögős korlát viszont épp, hogy nem segít. Amikor éppen függőlegesbe van állítva, nem látszik, hogy mennyire el tud mozdulni. Aki nem elég óvatos és rátámaszkodik - rendetetésszerű használat! - a kerékpárjával együtt eshet át az egészen...

Igazán jó lenne az eredeti állapotot helyreállítani, és megfelelően rögzíteni a korlátot, ha már a területen dolgozó kivitelezők nem gondolták úgy, hogy ha megrongáltak valamit, akkor azt nem kellett volna csak úgy otthagyni!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A sérült korlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére