Megoldott

Kidobott gumiabroncs

Kérem, hogy vigyék el.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szentimrey u. 26

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben szereplő abroncsot elszállíttattuk.

    Üdvözlettel:

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Bajorné Vágó Katalin
    városüzemeltetési üg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére