Megoldott

Hiányzik egy sor járólap

Kérem, hogy pótolják a hiányzó járólapokat. Pont meg lehet botlani ebben a hézagban.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 182

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudták, hol van. Megoldották.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia SZ. V.!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét és csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosíth...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Kerülő Attila Csaba
    közútkezelő, műszaki ellenőr
    Kőbányai Polgármesteri Hivatal
    Jegyzői Főosztály, Városüzemeltetési Osztály
    1102 Budapest, Szent László tér 2...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére