Megoldott

Lámpaváltási probléma

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.02.07.:

Bejelentő hozzászólása:
"Az ügy nem megoldott, mivel a Budapest Közút nem az alsó rakpart csomópontjának problémájára válaszolt, hanem a felső rakpart (Üstökös utcai csomópont) másik lámpájáról írt. A választ adó teljesen félreértette a helyet, pedig a bejelentés az alsó rakpart (a bejelentéshez csatolt képen is látható) közlekedési lámpájáról szólt. Kérem a kérdést újra küldjék el az illetékesnek!"

---

Forgalomtechnikai kérdéseim lennének
1. Mi oka van annak, hogy a Slachta Margit rakpart és a felső rakpart / Árpád Fejedelem útja lehajtó csomópontjában, a rakpart északi-déli irányú forgalmát szabályzó jelzőlámpa az északi irányba előbb vált zöldre, mint a déli irányú. Tehát miután a felhajtóról felhajtottak a járművek a rakpartra, előbb a Margit-híd irányából érkezők kapnak zöldet, majd ez után több másodperc várakozás után a déli irányba tartók. Mi ennek a kialakításnak a célja? Csúcsforgalomban gyakori a déli irány torlódása is. Ésszerűbb lenne a déli irányt is gyorsítani és a két lámpát összehangolni.
2. Az említett helyen a Slachta Margit rakpartra rávezető felhajtó lámpájának a zöldre váltása igencsak közel esik a rakpart északi irányába menő forgalom piros jelzésével. Sajnos gyakori, hogy a rakparton északi irányba közlekedők a lámpához közeledve a gázba taposnak, hogy még a felső rakpart / Árpád Fejedelem útja felől felhajtók előtt átmenjenek és gyakran emiatt a piroson is áthajtanak. Több alkalommal volt már itt baleset ezért. Javaslom, hogy csupán csak 2-3 másodperccel előbb kapjanak pirosat a rakparton északi irányba haladók, így a rakpartra felhajtók nagyobb biztonságban lennének és így elkerülhető lehet a probléma és ezzel csökkennek a szabálytalanságok és a balesetek.
Segítségüket és válaszukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszadó továbbra sem érti - vagy nem akarja érteni - a kérdést és a szóban forgó jelzőlámpát. Megint másik dologra válaszolt. Inkább zárjuk le a bejelentést akármilyen eredménnyel, mert úgy sem fo...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!
    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58614/lampavaltasi-problema bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett ismételt bejelent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Forgalomtechnikai kérdéseim lennének 1. Mi oka van annak, hogy a Slachta Margit rakpart és a felső rakpart / Árpád Fejedelem útja lehajtó csomópontjában, a rakpart északi-déli irányú forgalmát szabályzó jelzőlámpa az északi irányba előbb vált zöldre, mint a déli irányú. Tehát miután a felhajtóról felhajtottak a járművek a rakpartra, előbb a Margit-híd irányából érkezők kapnak zöldet, majd ez után több másodperc várakozás után a déli irányba tartók. Mi ennek a kialakításnak a célja? Csúcsforgalomban gyakori a déli irány torlódása is. Ésszerűbb lenne a déli irányt is gyorsítani és a két lámpát összehangolni. 2. Az említett helyen a Slachta Margit rakpartra rávezető felhajtó lámpájának a zöldre váltása igencsak közel esik a rakpart északi irányába menő forgalom piros jelzésével. Sajnos gyakori, hogy a rakparton északi irányba közlekedők a lámpához közeledve a gázba taposnak, hogy még a felső rakpart / Árpád Fejedelem útja felől felhajtók előtt átmenjenek és gyakran emiatt a piroson is áthajtanak. Több alkalommal volt már itt baleset ezért. Javaslom, hogy csupán csak 2-3 másodperccel előbb kapjanak pirosat a rakparton északi irányba haladók, így a rakpartra felhajtók nagyobb biztonságban lennének és így elkerülhető lehet a probléma és ezzel csökkennek a szabálytalanságok és a balesetek. Segítségüket és válaszukat előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.07.: Bejelentő hozzászólása: "Az ügy nem megoldott, mivel a Budapest Közút nem az alsó rakpart csomópontjának problémájára válaszolt, hanem a felső rakpart (Üstökös utcai csomópont) másik lámpájáról írt. A választ adó teljesen félreértette a helyet, pedig a bejelentés az alsó rakpart (a bejelentéshez csatolt képen is látható) közlekedési lámpájáról szólt. Kérem a kérdést újra küldjék el az illetékesnek!" --- Forgalomtechnikai kérdéseim lennének 1. Mi oka van annak, hogy a Slachta Margit rakpart és a felső rakpart / Árpád Fejedelem útja lehajtó csomópontjában, a rakpart északi-déli irányú forgalmát szabályzó jelzőlámpa az északi irányba előbb vált zöldre, mint a déli irányú. Tehát miután a felhajtóról felhajtottak a járművek a rakpartra, előbb a Margit-híd irányából érkezők kapnak zöldet, majd ez után több másodperc várakozás után a déli irányba tartók. Mi ennek a kialakításnak a célja? Csúcsforgalomban gyakori a déli irány torlódása is. Ésszerűbb lenne a déli irányt is gyorsítani és a két lámpát összehangolni. 2. Az említett helyen a Slachta Margit rakpartra rávezető felhajtó lámpájának a zöldre váltása igencsak közel esik a rakpart északi irányába menő forgalom piros jelzésével. Sajnos gyakori, hogy a rakparton északi irányba közlekedők a lámpához közeledve a gázba taposnak, hogy még a felső rakpart / Árpád Fejedelem útja felől felhajtók előtt átmenjenek és gyakran emiatt a piroson is áthajtanak. Több alkalommal volt már itt baleset ezért. Javaslom, hogy csupán csak 2-3 másodperccel előbb kapjanak pirosat a rakparton északi irányba haladók, így a rakpartra felhajtók nagyobb biztonságban lennének és így elkerülhető lehet a probléma és ezzel csökkennek a szabálytalanságok és a balesetek. Segítségüket és válaszukat előre is köszönöm!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy nem megoldott, mivel a Budapest Közút nem az alsó rakpart csomópontjának problémájára válaszolt, hanem a felső rakpart (Üstökös utcai csomópont) másik lámpájáról írt. A választ adó teljesen fél...
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!
    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58614/lampavaltasi-problema bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresésével ka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére