Megoldásra vár

A járda folytonossága kissé hiányos, így eléggé balesetveszélyes

Anonim Járókelő

A Pál utca elején (József krt. 71. sz. ház) sarka hiányos a járda. Az önkormányzatnak már régebben bejelentettem, és az a válasz jött rá - "Folyamatban"
- Ennyi ideig?
A József krt. 77-79. sz. ház előtt szintén hiányosság.
Arra az volt a válaszuk, az az üzlet tulajdonosának a dolga.
Mi a csuda? A járda (mint közterület) mióta az üzlet kompetenciája?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 71

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szolgáltató! A bejelentésben szereplő VIII. Ker. József krt. 71. járdaszakasz fővárosi kezelésű, ezért kérem a fővárosi önkormányzat felé továbbítani.
    Üdv: JGK Zrt
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére