Megoldatlan

Albertfalvai Strandfürdő

Anonim Járókelő

A fent nevezett, Budapest XI. ker. Fehérvári út 200. szám alatti egykori strand hosszú évek óta bezárt, 2003-ban leégett, a medencét elbontották. A kerítése pedig a Mezőkövesd - Fehérvári út sarkánál és a Mezőkövesd utcai szelektív hulladékgyűjtők mögötti részen is sérült.

A területtel is kellene valamit kezdeni, mert már vagy 15 éve így áll, törmelék és gaz áll rajta, remélhetőleg nem kell még évtizedekig ezt nézni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2016 Március 21 az Albertfalvi Strandfürdő még mindig ugyanolyan koszosan és mocskosan díszíti a környezetet NEM TÖRTÉNIK SEMMI MIÉRT?????? Illetékesek miért nem teszik már rendbe???????? Bírságot mié...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Anon:
    "Nem a teleknek kell szépnek lennie, hanem a balesetveszélyes, beomlott kerítést kéne elsősorban megcsinálni. "
    bocs, az eredeti leírásban nem volt balesetveszélyről szó. Most már ritkán járok a...
  • Orso Teddy hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekértem ( Kösz Tim ) a tulajdoni lapot és kiderült miden, de nem tudom ez kinek jó, kinek rossz hír .. Az OTP vette meg tavaly a területet, és jövőre egy 260 lakásos társasház épül a helyére.Egyébkén...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Orso Teddy: Sétáltam már eleget, a fél környék úgy néz ki mint a köpedelem és úgy is marad, ha a tulajdonosokon múlik.
  • Orso Teddy hozzászólt a bejelentéshez.

    nyilván igazad van, de sétálj már egy kicsit a környéken..Ex festékgyár, Ex finomvegyszer stb stb stb mind üresen ezer éve, nyilván mind erősen mérgező talajjal, amit senki sem akar kifizetni.Persze l...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Antal Géza: Nem a teleknek kell szépnek lennie, hanem a balesetveszélyes, beomlott kerítést kéne elsősorban megcsinálni.
  • Orso Teddy hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasz tényleg korrekt, Ha valaki kikéri a tulajdoni lapot,értesítsen, volna ötletem a hasznosításra
  • Olker János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem korrekt volt a válasz. Az ingatlan magántulajdonban van. Mit várnál ilyen esetben az Önkormányzattól? Van esetleg olyan szabály, ami előírja, hogy szépnek kell lennie a teleknek? Mert tudom,...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sz. Lukács Éva osztályvezető válasza az otromba bürokrata tipikus példája, köszönjük az Elrettentő hivatali levelezések című készülő kiadványhoz illusztris példaként. Mi lenne vajon a válasz, ha a köz...
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Hivatkozva a 5851. számú megkeresésére – melyben az Albertfalvai Strandfürdő ügyében írt – az alábbiakat válaszolom.
    A tárgyban megjelölt ingatlan a 43903/2 hrsz-on van nyilvántart
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére