Válaszra vár

Hulladék lerakas

Anonim Járókelő

Hulladék lerakása kb fél éve nem hiányzik senkinek!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csonka János tér 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére