Megoldott

Illegális szemétlerakás a facsemete mellett

Illegális szemétlerakás a facsemete mellett Bosnyák utca / Kövér Lajos sarkán. Kérjük a terület megtisztítását. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! Szemét elszállítva, bejelentés lezárható. Köszi!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    iránt intézkedtünk, a szállításig kérjük szíve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére