Megoldatlan

Graffitik az Óhegy parkban

Graffitik az Óhegy parkban

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Chief Koala visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Az elektromos elosztó dobozokról a Kőkert Kft.-nek sikerült eltávolítania a festéket, a kő megtisztításához egyelőre keresik a megoldást.

    Üdvözlettel:
    Szász József osz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Chief Koala bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis bemondó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti a lejáraton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére