Válaszra vár

Balesetveszélyes járda

Anonim Járókelő

Felhullámosodott az aszfalt és a fák gyökereitől felgyűrődött a járda. Tegnap valaki el is esett a gödrös-göcsörtös felületen. Sötétben még veszélyesebb, mert bár jó a közvilágítás, azonban a páros oldalon a kisebb-nagyobb fák eltakarják a fényt.
Kérjük szíves segítségüket, hogy a probléma az illetékes kezekbe kerüljön. Köszönjük! Pontos cím: 4. ker. Káposztásmegyer, Járműtelep u. 12. számú társasház előtti részen.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Járműtelep u. 7

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére