Megoldott

Egyirányúsítás

FRISSÍTÉS 2020.02.01:

A részt már december 18-án egyirányúsították, tehát nem két napja, viszont sehol egy tájékoztató tábla hogy meddig és miért, sehol egy terelő útvonalat jelző tábla.

---

Tiszteletem.
Óbudán egyirányúsítottak egy utcát, az északi irányba haladók, így a kerékpárosok is behajtani tilos táblával találkoznak. Az utca az Eurovelo 6 javasolt rész, valamint alternatív útvonal nincs, jobbról a hév sínek, balra a 2 x 4 sávos Szentendrei út. Javaslom a "kivéve kerékpár" kiegészítést.
Utcanevet nem találtam, a térképen bejelölt részről van szó, a Ladik utca és a Bogdáni út közti "graffiti falas" szakaszról. A csatolt képeken lévő 20 km/órás tábla helyett van most behajtani tilos.
Köszönöm, várom a megoldást.
V_Zoltán

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 1

Hozzászólások

  • Zoltán Varsányi hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva 58256-os számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Ladik utca HÉV pályával párhuzamos szakaszának eredeti (kétirányú) forgalmi rendjét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Tiszteletem. Óbudán egyirányúsítottak egy utcát, az északi irányba haladók, így a kerékpárosok is behajtani tilos táblával találkoznak. Az utca az Eurovelo 6 javasolt rész, valamint alternatív útvonal nincs, jobbról a hév sínek, balra a 2 x 4 sávos Szentendrei út. Javaslom a "kivéve kerékpár" kiegészítést. Utcanevet nem találtam, a térképen bejelölt részről van szó, a Ladik utca és a Bogdáni út közti "graffiti falas" szakaszról. A csatolt képeken lévő 20 km/órás tábla helyett van most behajtani tilos. Köszönöm, várom a megoldást. V_Zoltán"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.01: A részt már december 18-án egyirányúsították, tehát nem két napja, viszont sehol egy tájékoztató tábla hogy meddig és miért, sehol egy terelő útvonalat jelző tábla. --- Tiszteletem. Óbudán egyirányúsítottak egy utcát, az északi irányba haladók, így a kerékpárosok is behajtani tilos táblával találkoznak. Az utca az Eurovelo 6 javasolt rész, valamint alternatív útvonal nincs, jobbról a hév sínek, balra a 2 x 4 sávos Szentendrei út. Javaslom a "kivéve kerékpár" kiegészítést. Utcanevet nem találtam, a térképen bejelölt részről van szó, a Ladik utca és a Bogdáni út közti "graffiti falas" szakaszról. A csatolt képeken lévő 20 km/órás tábla helyett van most behajtani tilos. Köszönöm, várom a megoldást. V_Zoltán"-ra.

  • Novák Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Még valami. A Minimal Masson negjelent egy érdekes felvetés idézem:

    "A Budapest közút arra hivatkozik, hogy plázát építenek ide, ezért történt, de mivel a plázát nem engedik felépíteni ezért szóltak
    ...
  • Novák Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Admin!
    A magam részéről elégedetlen vagyok a válasszal. Leginkább azért, mert ezt a részt már december 18-án egyirányúsították, tehát nem két napja, viszont sehol egy tájékoztató tábla hogy med...
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva az 58256-os számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Ladik utca vasúti pályával párhuzamos szakaszát az utóbbi időben ideiglenesen eg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zoltán Varsányi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A kerékpárútra behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei u. 89-95, entrance: Reményi Ede u. 3. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fordított tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Leányfalu utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére