Megoldott

Nincs korlát

Kérem az önkormányzatot, hogy tegyen intézkedést korlát létesítésére a lépcsőhöz.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi út 8-12

Hozzászólások

  • P Faktor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
    Köszönjük az illetékeseknek.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelük kapcsán az alábbiakról tudom Önöket tájékoztatni.

    A bejelentésben szereplő, Mélytó melletti lépcsősorhoz a kérelmezett korlátot a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. megr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére