Megoldott

Botlásveszélyes járda

A Szilaspatak sor északi, térköves járdája több helyen botlásveszélyes.
Kérem javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szilaspatak sor 42

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem járok arra, de az illetékes válasza alapján lehet megoldott.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A járdaburkolat javítását 2020.04.15-i határidővel megrendeltük.

    Tisztelettel:

    Mészáros László
    mb. osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerül...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    besüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Berda József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordult útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thaly Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére