Megoldott

Út állapota és egyéb

Anonim Járókelő

A Versec sor és a Völgy utca a gyér autóforgalom miatt ideális Hűvösvölgybe feltekerni, eltekintve az állapotuktól, az ugyanis nagyon rossz. Várható ezen két út felújítása?
Az állapotukat tetézi a úttakarítás hiánya. Ez leginkább most a Nyéki út és a Heinrich István utca között észlelhető. Néhány gépkocsibehajtó előtt aszfaltozást végeztek, de a kikopott aszfaltdarabkák és itt-ott homoknyomok ottmaradtak. Legyenek szívesek feltakarítani az útszakaszt és ezt rendszeresen tegyék meg; a gyenge autóforgalom és a zsákutca ellenére itt a kerékpárosforgalom állandó.

Továbbá:
A járda is takarításra szorul.
Sajnos a pontos helyét nem tudom, de egy nagy kátyú is van a fent említett útszakaszon, illetve egy zug-tábla, ami műanyagból készült és nem szabványos. Lehet, hogy egy környéken lakó helyezte ki, mert szükségét érezte a figyelemfelhívásra. Legyenek szívesek egy szabályos KRESZ-táblát kihelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kép volt az, ami hiányzott a bejelentésből. Ez volt az említett zug-tábla.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyalogosforgalomra figyelmeztető zug-tábla a Völgy utca-Ötvös János utca sarkon volt, a képen látható faoszlopon, ez már nincs ott.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Amennyiben az ellenirányú kerékpáros közlekedés engedélyezését jelző táblára gondolt, tájékoztatjuk, hogy a Völgy utca, az Alsó Völgy utca, valamint a Versec sor teljes szakaszán e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A BKK Zrt. válasza a KRESZ-táblával kapcsolatban.
    A jelzett területen korábban kábelfektetés zajlott, ezért elképzelhető, hogy annak befejezése után valamilyen ideiglenes tábla ma
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A jelzett útszakasz állapotát felmérjük, és a szükséges kátyúzásokat megrendeljük. A „szabálytalan” KRESZ táblát is megkeressük, és szükség esetén jelezzük a BKK felé. A tábla cseréket...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Városi dzsungel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére