Megoldott

fásláda, Hajós utca

A Hajós u 14. szám előtt található faládikó tele van szeméttel, szerény véleményem szerintem nem a tegnap éjszaka gyűlt össze ennyi mocsok benne. Kérném szépen a takarítását, és mellette egy kuka kihelyezését, ugyanis azon a szakaszon egy sincs, ennek pedig a faláda látja kárát. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Hajós u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, Sándor, ha továbbra is hiányzik a szemeteskuka, kérünk tegyél erről külön bejelentést. A takarítés miatt ezt megoldottként zártuk le.
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon kukát is rakta ki az érintett területen?
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapata!

    A jelzett növényládákat a hétfői napon kitakarítottuk!

    Üdvözlettel:

    Horváth Beáta
    köztéri ügyintéző

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Viszont ezen a szakaszon tényleg nincs kuka, hátha befogadásra talál a kérésem. :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hasonló problémám nekem is van, az FKF volt, lerázott...

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57772/kerunk-szepen-egy-szemetest
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére