Megoldásra vár

Rossz minőségű járda

A kerepesi út mellett az őrs vezértere és rákosfalva között, több helyen repedések,feldudorodások,kátyúk nehezítik a közlekedést. kerékpárral vagy babakocsival szinte lehetetlen a közlekedés. tekintve hogy a kerepesi út mellet több hosszabb szakaszon már van kerékpárút ezért ezért ezen a szakaszt érdemes lenne felújítani gyalog kerékpár úttá
.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyakorló köz

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horváthné B Lotti lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sule György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére