Megoldott

Buckás járda

Kérem az önkormányzatot, hogy a Bányató utcában a tó melletti szakaszon ezt a kettő csúnya járdahibát javíttassa ki. Az egyik a térképen megjelölt helyen van, a másik néhány méterre, a téglamúzeum közelében.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi út 14

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdát szépen megjavították, de kintmaradt egy tábla a körfogalomnál.
    Kérem, hogy vigyék el.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő egyesület!
    A 00057983-as számú bejelentésükre válaszolva tájékoztatom önöket, hogy a járda kijavítását megrendeltük és az folyamatban van!
    2020. február 12.

    Szász József osztályvezető meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyiket megjelölték. A másikat nem.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére