Megoldásra vár

Magas padka a gyalogátkelőnél

A Jókai Mór utcán, az OTP-nél lévő gyalogátkelő két végén magas a padka, amit jó lenne lesüllyeszteni. Van-e erre szándék a mostani lakótelep közterületi felújítási programban vagy azon kívül?

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 3b

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez jó hír, köszönöm a választ!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csanádi György!

    A Jókai utca teljes egészében átépül, ez a szakasz a szakrendelő felújítása után - várhatóan 2021 évben - kerül sorra.

    Az új burkolaton minden akadálymentes lesz.

    Kerületf...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, January 23, 2020 1:03 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére