Megoldott

Szemét és csikk-orgia

Metró kijáratnál rendszeresen ez a látvány fogad. Kéretik gyakrabban üríteni a kukát és a csikk- hajigálókat rávenni a szemetes helyes használatára (köztereseket kérünk!).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás park

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Január óta amikor arra jártam, fotóztam. Összes fotó itt:
    Összes fotó itt:
    https://photos.app.goo.gl/en2m2JRNgRFJ4AT96
    Kezdő -és végállapot fotók csatolva.
    Örömteli, hogy láthatóan foglalkoztak a rend...
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.01.21. 11:46 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben látható hulladékgyűjtő nem tartozik Társaságunk állományába. Kiürítését, környezetének rendben tartását nem Társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Teli szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benedek Kata
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szabó Dezső sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és fatövek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére