Megoldásra vár

Poller hiányzik

Anonim Járókelő

XXI. kerület II. Rákóczi Ferenc út 173 előtt kerékpárúton hiányzó poller(ek).

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 173

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    ಠ_ಠ
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítása 2020. január 30-án megtörtént, amint a mellékelt fényképen is látható, az ismételt helyreállítást megrendeltük,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket még nem pótolták.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlop nem akadályozza meg a parkolást, ellenben veszélyes a kerékpárosra. Jobb lenne nem pótolni!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére