Megoldott

Kötelező haladási irány tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!

2019-ben megújult a II kerületi Rómer Flóris utca, aminek nagyon örültünk, viszont az építkezés ideje alatt kikerült a Levél utcába egy kötelező haladási irány tábla, így most már balra nem lehet kanyarodni. A kérdésem az lenne a közútkezelőhöz, hogy a tábla csak kint maradt az építkezésről, vagy ez már a végleges forgalmi rend? A csatolt képen a korábbi állapot látható.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Levél u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentés lezárható. Köszönjük a BP Közútnak a gyors intézkedést.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57701/kotelezo-haladasi-irany-tabla bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk érkezett megkeresésé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére