Megoldásra vár

Arrébbvitt, kidöntött parkolásgátló kőtömbök a Madách térre cipelve!

Tisztelt Illetékesek!

Már többszöri bejelentésre sem sikerült orvosolni a a problémát az illetékes Budapest Közútnak!!!!

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/53752/eltevedt-parkolasgatlok

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/52543/installacio

Azóta ismét arrébvitték....
de hogy kik cipelgetik ezeket, arra kíváncsi lennék????
Most nevezetesen a Madách teret csúfítja!!!!!

Megtudhatnám mi az oka hogy ezt a 3-4 kőtömböt, miért nem sikerült hosszú hónapok óta tudatosan elszállítani????
Körülbelül 2 perces munka 2 embernek felrakni egy teherautóra!!!!!

Mire várnak?????

Kérem haladéktalanul orvosolják,
ezt a hosszú hónapok óta tartó mizériát, ezen a frekventált környéken!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre tér 7

Hozzászólások

  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehetnek ismeretlenek a személyek, ha 4 kamera figyeli a teret minden sarkáról? Ezért nem értem azt sem, miért csak az nem hajt át kocsival a téren, aki épp nem is szeretne...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a parkolásgátló oszlopok visszahelyezését már többször megtettük, de ahogy visszakerültek a helyükre, ismeretlen személyek eltávol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére