Megoldatlan

Damjanich utca kerékpárnyom/sáv

VII kerület Damjanich utcába kérnénk kerékpárnyom vagy sáv kialakítását. Városligeti kapcsolat miatt jelenleg is nagyon sokan használják kerékpárral ezt az út szakaszt, de bicikli sáv csak a Murányi utca és a Dózsa György út közötti rövid szakon található a Liget felé.
Az út elég széles ahhoz, hogy kerékpár/sáv nyom felfestésre tudjon kerülni.

Illetve ha történik érdemi lépés a kerékpár barátabb közlekedés felé, akkor köszönettel vennénk néhány új kerékpár támaszt is, akár mindegyik sarokra.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 30

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII., Damjanich utcában a kerékpársáv létesítése a jelenlegi geometriai kialakítás, illetve parkolási rend mellett nem valósulhat meg.

    Amennyiben a Főváros vezetése úgy dönt és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dzurik Jozsef
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik a biciklis lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ecseri út M (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére