Megoldott

Sasadi út 5. előtti járdán parkolás

A Sasadi út 5. előtt a járdát elfoglalja egy parkoló autó. Ez már csak azért is problémás, mert 15 napja foglalja el egy másik parkoló autó a vele szemben lévő járdát is, nem lehet az utcában gyalog közlekedni.
A Sasadi út 2. előtti bejelentés pedig itt található:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/56940/sasadi-ut-2-jardan-parkolas

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 5

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A területet ellenőrizi a Közterület-felügyelet és

    tettenérés esetén a hatáskörébe tartozó intézke-

    déseket megteszi.

    Üdvözlett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt az egész járdát elfoglaló autó.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére