Megoldott

Sasadi út 2. járdán parkolás

A Sasadi út 2. előtt járdán parkolnak mind a négy kerékkel, közvetlenül a buszmegálló és a zebra között, majdnem az egész járdát elfoglalva, megállni tilos tábla ellenére is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 2

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a bejelentést!
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt az autó kb. 17 nap után.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő

    Az említett területet folyamatosan ellenőrizzük.
    Szabálysértés esetén intézkedünk.

    Tisztelettel
    Klimász Attila Diszpécser
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Két hete ott áll az autó, el sem hiszem! Ma fotóztam. A buszmegállót az úttesten kellett a zöldre váró kocsisor között lavírozva megközelítenem babakocsival, ez így nagyon veszélyes és pofátlan dolog,...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére