Megoldott

Kapubejáró szélesítés a Könyves Kámán Krt.-ra

Gyors ütemben semmilyen elkerülés kialakítása mellett kapubejárót alakítottak ki . A biciklisek a friss öntött betonon közlekednek megfelelő terelés nélkül.

Nem kellenek ilyen szélesítéshez engedélyek , felügyelet, stb ?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferencváros vá. - Málenkij Robot Eh.

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, January 20, 2020 12:50 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vasszerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda mellett balesetveszélyes árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére