Megoldott

Vízelvezetők hiánya 11. ker. soproni utca

Az ide évben Orbán Viktor érkezése előtt újra aszfaltozták/gányolták az utcát csak sajnos a vízelvezetésről feledkeztek meg így azóta kisebb tenger van az utcában ahol egy iskola működik.

A képek szerintem magukért beszélnek...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 45

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    új levezetők még nem épültek de jóval kevesebb a víz a környéken.
  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy korrekt válasz :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az Illetékes válasza a csatolmányban található!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízóraakna hiányzó lakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Törött csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonyai Viktória
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére