Megoldott

Fa tetején lévő műanyag szemét Kövér Lajos utcában

Fa tetejére műanyag szemetet fújt fel a szél még nyáron. Kérjük az eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kövér Lajos u. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! A műanyag szemét eltűnt, a bejelentés lezárható Köszi
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Kövér Lajos u. 55-57. szám előtti
    gesztenyefa koronájában fennakadt műanyag zsák eltávolítását elvégeztetjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére