Megoldott

Roncs a Tatai úton

Kérjük intézzék a roncs sorsát! Köszönet

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 118b

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    szuper!!! köszönöm!
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    2020. július 22. napján 14:08 perckor a Budapest XIV. kerület, Tatai út 91. szám elől, elszállíttatásra került egy forgalmi rendszám nélküli piros (bordó) színű Aleko személygépkocsi. (Táro...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi!!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta eltűnt róla a rendszám, elvileg 3-5 napon belül elszállítják, mert már rendszám nélkül is be lett jelentve pár napja.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    'Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.' ?
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Nonsense... ennyi a véleményem
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását!

    Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelete nem illetékes az ügyben mivel a gépjármű a XIV. kerület területén található!

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és inform...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Skacok, jelentsetek mindent!
    Majd mesélek, de priviben.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    azért remélem, hogy nem... (mármint nem felesleges)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én úgy emlékszem, XIV. kerület, emlékszem erre az autóra, de mivel zuglói oldal, így nem jelentettem be, felesleges.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez az oldal 14. kerület, én azt állítottam be - elküldenétek nekik is? köszönöm!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tévedés.Ha zuglói oldalon van akkor marad.XIII.-ból pont a Tatai útról vitettem el nemrég 2 db.rendszámos roncsot.A lista itt megtekinthető.
    https://www.budapest13.hu/onkormanyzat/xiii-keruleti-kozterulet-felugyelet/elszallitott-gepjarmuvek/
  • Járókelő Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a XIII. kerületi Közterület Felügyelet nem fogja elszállítani, ameddig van rajta rendszám.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére