Megoldásra vár

Kerékpárúton parkolás minden nap

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Könyves Kálmán körúton, a Népliget Center és a Népliget buszpályaudvar bejáratánál lévő kereszteződéseket az autósok parkolónak, vagy ki is beszálláshoz használják. A probléma az, hogy az itt megálló autók vagy rálógnak a kerékpárútra ezzel szűkítve azt, vagy az autóból kiszállás során a kinyíló ajtó súlyos sérüléseket okozhat egy szabályosan közlekezdő kerékpárosnak.

Mivel ez a helyzet teljes mértékben balesetveszélyes, szeretnénk kérni parkolásgátlók és táblák kihelyezését. A véletlen időpontokban végzett 1-1 ellenőrzés és esetleges büntetés a problémát megoldani nem fogja.

Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Albert Flórián út

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX., Könyves Kálmán körút 11. szám előtt az autóbusz-megállóhelyen való tiltott parkolás, várakozás megakadályozására kezdeményeztük parkolásgátló oszlopok kihelyezését.
    A kivit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!

    Továbbra is várjuk a megoldási javaslataikat / véleményüket a helyzettel kapcsolatban
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    30 nap letelt. Nem érkezett válasz.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem többször volt már ilyen problémám ezen a szakaszon, és még ők vannak felháborodva hogyha szólok hogy nem lehet tőlük elférni, tegnap volt az utolsó csepp, amikor eldöntöttem hogy addig megyek am...
  • Pap Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is belefutottam egy "kedves" fiatalemberrel aki "csak 5 perc" és az úton nem állhat mert ott a tabla kifogással minősítette át a bringautat parkolósávvá...persze én voltam a köcsög,hogy ezt nehezmé...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére