Megoldásra vár

Elferdített járdaoszlopok

A Dembinszky utca-Hernád utca sarkán két járdaoszlopot is kidöntöttek, kérem a visszaállításukat. Intézkedésüket előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Hernád u. 41

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő petrek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére