Megoldott

Otthagyott, félrerakott autógumik.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről,
a kb. fél éve!!!!!
otthagyott, félrerakott autógumik elszállítását!

Mindezt, egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 9

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00056225 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
    A bejelentés helyszínén található illegális hulladék elszállításra került.

    Kérjük válaszunk elfogadását.

    Győri Sá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00056225 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére